Ústavní soud rozhodl na politickou poptávku urputně umanutého fešáka z Hradu. Choval se jako malý spratek. Akutní na tom nebylo nic. U velké části veřejnosti tím soud ztrácí důvěryhodnost. Soudci by se měli stydět. Rovnost před soudem se otřásla. Jiní občané čekají v životně důležitých kauzách roky na projednání, tady se v podstatě kolem blbosti soudci mohli přetrhnout, aby se rychle usnesli a přitom budou měsíce pak posuzovat, jak to vlastně s...
Pro mne, a to nejsem volič ani Pavla ani současné vládní koalice, je předběžné rozhodnutí soudu naprosto tragické. Ústavní soud rozhodl kdo pojede nebo nepojede na nějakou služební cestu. Přiznejme si, zda by stejné rozhodnutí nejen do obsahu, ale i rychlosti padlo i v případě, kdy by byl přezident např. Turek a ve vládě byla minulá koalice. Všichni trochu nestranně uvažující lidé si řeknou, že nikoliv. Šaškárna kolem toho, že ústavní soud teprve bude...

Baxa se v roce 2019 zúčastnil demonstrace Milionu chvilek proti vládě Andreje Babiše, kterou si dle svých slov velice užil.
Jestli si někdo myslí, že to jakým hrubě nestandardním způsobem nyní postupoval ÚS je v pořádku, pak je skutečně blázen. Bez ohledu na to, na čí straně stojíte, tohle je prostě zatraceně špatně, hodně blbá zpráva pro demokracii a hřebíček do rakve posledních zbytků nezávislosti justice. Děkujeme pane prezidente, dobře jste si ty soudce vybral.
Tuto válku začal náš loutkový president voděný protokolářem Kolářem,který nemá ani prověrku.Tím,že podal kompetnční žalobu na vládu tu válku živí dál.A to jak rychle a jakým způsobem rozhodl Ústavní soud je skandální.Tato instituce v tomto státě definitivně ztratila renomé a drtivá většina obyvatel ji už nebude považovat za nezávislou.
Koho to zajímá, když je rozhodnuto? To aby se neřeklo, že to bylo předem připravené? Nebylo to unáhlené ale ani běžné chování ÚS, bylo to domluveno předem. ÚS je podjatý. Od kdy o složení delegace rozhoduje soud? Ode dneška. Zvrácené a smutné, tak si novodobí rádoby demokrati představují politický dialog, nátlak přes podjaté soudy. Žádná demokracie, ale totalita naruby. ( s lidmi co ji mají pořád pod kůží )
Tak to nám ještě scházelo, pan Dragoun nám vysvětluje ,že proti byli soudci jako na potvoru ti co jmenoval prezident. Jenom nám zapomněl říct, že se ještě nestalo ,aby ÚS rozhodl proti prezidentovi nebo současné opozici. Jednou je proti Pepa s Karlem, jindy zase Maruška s Vaškem, ale výsledek je vždy stejný,viz narychlo neschválená valorizace důchodů, kterou se dokonce rozmýšlel nepodepsat i náš vážený prezident a to už je opravdu na pováženou!!!!!!
Pyrhovo vítězství. Bude tam jako jeden z členů delegace.
Žalobníčci byli v kolektivu vždycky oblíbení. Hlavně ti, kteří to chodili hlásit do ředitelny.
1,7 tis.