Velmi dobře. Prezident, který neustále kritizuje současnou vláda a jeho politika je velmi odlišná, nemá na takovém jednání co dělat. Ať si najde zase nějakou základní školu, kde bude moci dělat ramena a hrát chytrolina na děti. Očekávám, že propukne v hysterický záchvat, protože jeho ego jajínka tuto skutečnost nezpracuje.
Jestli chce soudruh guma zelená vidět Turky, ať si pustí v pátek ráno MS ve fotbale. Kdyby to nenaladil u své stávkující PR agentury, vysílá to i Nova. A třeba i soudružka politručka zvládne objednat i nějaké chlebíčky. Udělat je, to ten rudý hnus na politické akademii KG jistě neučili.
Pavel tam nemá co pohledávat, se svými nápady
628