Dobře Macinka 👍. Nedej se. Poslouchal jsem lidi co ústavu psali a je zajímavé, že mají úplně jiný názor než ústavní soud. Který mimochodem vede člověk který chodí protestovat proti vládě. Navíc dnešní opozice se z vás snaží udělat prvního politického vězně od revoluce. Tak daleko jsme to s komancem dotáhli 😉
Jen tak dal pane Macinko sme vam vdecni ze tuhle prohnilou zumpu skorumpovanou byvalejch stbaku v cele stim vyletnikem prezidentem teda pardon ne prezidentem ale ubohym vyzirkou jak stou svou madam ktera nas taky krasne reprezentuje po svete za 100 tisic mesicne tuhle smrdalvou odpadni jamu nekdo aspon nazve pravym jmenem
Jen tak dál pane Macinko! Děláte vše proto, aby Motoristé nadobro odtáhli ze sněmovny. Čím dříve tím lépe! Napáchané škody po nich se budou dost těžko napravovat! Hlavně pak důvěra občanů ve spravedlivé a nestranné soudy!
426