Koubek a revoluce v reprezentaci? Ano ta by měla přijít okamžitě po MS, za to jeho mektání o docházení sil od prvního zápasu až do posledního, trenér má burcovat a chtít po hráčích, aby do hry dali srdce a vše co v sobě mají a ne říkat, že došli síly. Koubek jednoznačně ven!
no moment tak Koubek snad končí!!!To je první personální změna co se musí udělat. Ne dělat jako, že je vše v pořádku. A jestli ho tam Nedvěd chce nechat tak musí být vyhozen i on....Lepší hráče stejně neseženeme, ale Koubek musí být vyhozen
Se vší úctou pane Koubek,bylo by dobré kdyby jste s panem Nedvědem ukončili na fotbalovém úseku spolupráci a to i s asistenty .......pro mě jako celek předváděného ale to komplet,to nemělo žádnou úroveň na tož levele.....u pánečka Hašeka ,když nic jiného tak se na to dalo koukati,ale dle mého názoru jste vsadili na špatné hráče...... chápu ten tlak je veliký,a dodnes jsem si jistý že jsme mohli postoupit s obou skupin............
Koubek je ještě trenér národního týmu? Při vší úctě, vypadá to, že MS ho úplně semlelo, to byl festival nesmyslných a tragických rozhodnutí. A jeho postoj potvrzuje, že ztratil jakoukoliv schopnost sebereflexe. Protože po tomhle propadáku nesložit funkci- to je tedy silná káva…
Ze všeho nejdříve bych,,poděkoval"panu,,trenérovi"za ,,kvalitní"sestavení mančaftu a hráčům za velmi,, dobře"odvedené výkony....!Děkuji
141