„Máme tu zbytečný a nesmyslný spor, který je stále v mediálním prostoru, že by šlo o nějaký truc nebo že bychom panu prezidentovi něco zakazovali. Není to pravda,“ uvedl (opět naproto nesrozumitelně) Babiš.
---
Babyš v hrdlo lže! Jeho loutkovodič Macynka NEJEDNOU jasně řekl, že se jedná o POMSTU za to, že prezident nejmenoval jeho (Macynkovo) "čestného" prezydenta mynystrem. :-(
Pan Petr Pavel v plné nahotě ukazuje svoji malost a politickou neschopnost. Opravdu svérázný pokus o sjednocování společnosti, jak nám sliboval. Máme se snad kvůli jeho neplněným předvolebním slibům obracet na ústavní soud?
Prezident Pavel se nesmířil s výsledky podzimních voleb a dělal Babišovi od začátku naschvály.
Než Babiše jmenoval premiérem ,tak ho školil jako studenta i se svou klikou poradců.
Jak řekla jedna redaktorka ,seděl tam jako u maturity......
A tady bych použil moudrá lidová přísloví....
38